Jacobs Majorstua på Majorstuen får nå ferske leveranser av Palacio de los Olivos Almagro Extra Virgin Olive Oil Picual – en premium spansk olivenolje fra Castilla-La Mancha. EDINorge er stolt leverandør av disse autentiske spanske delikatessene til Oslo.

Palacio de los Olivos Almagro er produsert av Picual-oliven i Almagro-regionen i Spania – et av landets mest prestisjefylte områder for olivenolje. Kaldpresset og ufiltrert gir den en fyldig, fruktig smak med en karakteristisk pepperaktig finish. Perfekt til salater, dipping og all slags matlaging.

Butikk

📍 Jacobs Majorstua, Sørkedalsveien 1A, 0369 Oslo

Vår vurdering

En ekte premiumolje fra Spania – fruktig, balansert og med tydelig karakter. Picual-sorten gir stabil kvalitet og høyt innhold av antioksidanter. Et must for alle som setter pris på god olivenolje!