I morges hadde jeg gleden av å besøke Spar Dilling for å presentere vår omfattende produktkatalog fra EDINorge. Det var et vennlig og produktivt møte, og det ga meg en unik mulighet til å utforske et nytt butikksamarbeid som kan bidra til vår vekst. Under besøket fikk jeg demonstrere våre nøye utvalgte produkter og diskutere potensielle samarbeidsmuligheter med butikkledelsen.

Det var spesielt inspirerende å se engasjementet og interessen fra Spar Dilling personale, noe som understreker vår felles visjon om å tilby kvalitetsprodukter til norske forbrukere. Jeg er overbevist om at vårt samarbeid kan utvikle seg til å bli både fruktbart og langvarig, noe som vil styrke vår posisjon i markedet.

Dette besøket har ikke bare bekreftet Spar Dilling potensial som en verdifull partner for EDINorge, men også styrket vår forpliktelse til å utvide vår tilstedeværelse i det norske markedet. Vi ser frem til de mange mulighetene dette nye samarbeidet vil bringe.

#EDINorge #SparDilling #Moss2025 #Butikken